(Polski) Chirurg plastyczny
dr Rafał Pabiańczyk


Dr Pabiańczyk w mediach


(Polski) W obecnym czasie kiedy procedury chirurgiczne poprawiające urodę cieszą się coraz większą popularnością informacje z radia, prasy czy telewizji są przydatną bazą wiedzy dla pacjentów zainteresowanych tymi zabiegami. Zapraszam do przeczytania artykułów i wywiadów, których udzieliłem w mediach.

Galeria zdjęć


Wyniki swojej wieloletniej pracy przedstawiam Państwu w galerii zdjęć. Efekty wykonanych operacji pokazane są na przykładach operowanych pacjentów różnej płci i w różnym wieku. Zapraszam do oglądnięcia ponad 1600 przykładów zdjęć, przed i po wykonanym zabiegu.

Czym zajmuje się chirurgia plastyczna?


Chirurgia plastyczna to bardzo szeroka specjalizacja zabiegowa. Najczęściej kojarzona z poprawianiem urody czyli wykonywaniem zabiegów takich jak operacje nosa, powiększanie biustu, plastyka brzucha, powiększanie pośladków, podniesienie brwi, liposukcja i wiele innych. Jednak chirurg plastyczny wykonuje wiele więcej złożonych zabiegów, które dotyczą wad wrodzonych, oparzeń, chirurgii rekonstrukcyjnej czy onkologicznej. Chirurgia plastyczna jest specjalizacją wybitnie interdyscyplinarną co oznacza, że ma wiele wspólnego z innymi specjalizacjami medycznymi takimi jak laryngologia, chirurgia twarzowo szczękowa, neurochirurgia, chirurgia dziecięca, chirurgia ogólna, ortopedia, ortodoncja czy onkologia. Dr Pabiańczyk jako chirurg plastyczny w swojej praktyce najczęściej wykonuje zabiegi powiększanie biustu i operacje nosa. W ostatnich latach coraz częściej wykonywany jest zabieg powiększania pośladków. U młodych mam po przebytej ciąży często jest wykonywana plastyka brzucha jak również liposukcja. Bardzo dużą część chirurgii plastycznej zajmują zabiegi twarzy czyli facelifting, podniesienie brwi, czy korekcja powiek górnych i dolnych. Kraków jest miejscem, w którym wykonuje się bardzo dużo zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Chirurgia plastyczna w Krakowie jest świadczona na wysokim poziomie a świadczy o tym liczna grupa pacjentów przybywających na zabiegi z za granicy. Zapraszam wszystkich Państwa na konsultację dr Rafał Pabiańczyk chirurg plastyczny Kraków.

Procedury


Dla Państwa wygody przedstawiam opis wszystkich wykonywanych przeze mnie zabiegów. Starałem się w sposób przejrzysty i jak najbardziej precyzyjny wyjaśnić szczegóły dotyczące przeprowadzanych operacji. Mam nadzieje, że zawarte informacje będą dla Państwa pomocne i wyjaśnią wątpliwości dotyczące zabiegu. Jeżeli są Państwo zainteresowani informacją dotyczącą możliwości przeprowadzenia konkretnego zabiegu zapraszam do przesłania własnych zdjęć z zakładki KONSULTACJA ONLINE lub na wizytę do mojej kliniki.