Dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Chirurg plastyczny

Absolwent wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po ukończeniu stażu podyplomowego nieustannie zajmuje się chirurgią plastyczną, rekonstrukcyjną i estetyczną. Dr Rafał Pabiańczyk ukończył szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej pracując w Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie. Ponadto prowadzi własną praktyką lekarską. W trakcie swojej kilkunastoletniej pracy zawodowej wykonał wiele zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, onkologicznej i estetycznej. Rocznie dr Pabiańczyk wykonuje około 700 – 800 zabiegów z pełnego zakresu chirurgii plastycznej.

Dr Pabiańczyk głównie zajmuje się chirurgią twarzy, modelowaniem sylwetki i chirurgią piersi. Wykonuje zabiegi korekcyjne w zakresie nosa, uszu, ust, powiek górnych i dolnych. Szczególnie interesuje się zabiegami liftingu twarzy, korekcją i rekonstrukcją piersi. Znaczną część wykonywanych procedur stanowią także zabiegi korygujące sylwetkę, liposukcja, plastyka powłok brzusznych, przeszczepy komórek tłuszczowych oraz chirurgia narządów płciowych u kobiet i mężczyzn.

Jako nauczyciel akademicki na wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, obronił doktorat opierając swoje badania na mikrochirurgicznych modelach doświadczalnych. Prowadził wykłady i zajęcia praktyczne dla studentów medycyny w ramach Koła Naukowego z chirurgii plastycznej w UJCM. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Jest autorem i współautorem 16 publikacji naukowych i 22 wystąpień w krajowych i zagranicznych sympozjach naukowych. Po ukończeniu specjalizacji odbył szkolenia praktyczne i teoretyczne m. in. we Francji, Włoszech, Niemczech, Belgii, Monaco, Szwecji i Austrii oraz w wielu polskich klinikach chirurgii plastycznej. Dr Pabiańczyk ponadto pełnił funkcję wykładowcy i był prowadzącym przedmiot Chirurgia Plastyczna i Estetyczna w Małopolskiej Wyższej Szkole im. J. Dietla w Krakowie.

Dr Pabiańczyk jest pasjonatem swojej pracy. Uważa, że dobry efekt operacji jest związany z połączeniem umiejętności technicznych i wyczuciem estetycznym chirurga. Cechuje się wyjątkową starannością i precyzją wykonywanych zabiegów, a zadowolenie pacjenta jest jego najwyższym priorytetem. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach zawodowych i zjazdach naukowych, polskich oraz zagranicznych towarzystw chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.

(Polski) Jak wybrać odpowiedniego chirurga


Sorry, this entry is only available in Polish.

(Polski) Certyfikaty


Sorry, this entry is only available in Polish.

(Polski) Rekomendacje


Sorry, this entry is only available in Polish.

(Polski) Opinie pacjentów


Dr Pabiańczyk w mediach


(Polski) W obecnym czasie kiedy procedury chirurgiczne poprawiające urodę cieszą się coraz większą popularnością informacje z radia, prasy czy telewizji są przydatną bazą wiedzy dla pacjentów zainteresowanych tymi zabiegami. Zapraszam do przeczytania artykułów i wywiadów, których udzieliłem w mediach.

Galeria zdjęć


Wyniki swojej wieloletniej pracy przedstawiam Państwu w galerii zdjęć. Efekty wykonanych operacji pokazane są na przykładach operowanych pacjentów różnej płci i w różnym wieku. Zapraszam do oglądnięcia ponad 1600 przykładów zdjęć, przed i po wykonanym zabiegu.

Procedury


Dla Państwa wygody przedstawiam opis wszystkich wykonywanych przeze mnie zabiegów. Starałem się w sposób przejrzysty i jak najbardziej precyzyjny wyjaśnić szczegóły dotyczące przeprowadzanych operacji. Mam nadzieje, że zawarte informacje będą dla Państwa pomocne i wyjaśnią wątpliwości dotyczące zabiegu. Jeżeli są Państwo zainteresowani informacją dotyczącą możliwości przeprowadzenia konkretnego zabiegu zapraszam do przesłania własnych zdjęć z zakładki KONSULTACJA ONLINE lub na wizytę do mojej kliniki.