Konsultacja on-line

SZANOWNI PACJENCI.

Przed każdym zabiegiem wymagana jest konsultacja w gabinecie, w trakcie której omawiane są wszystkie szczegóły dotyczące zabiegu oraz przeprowadzane jest badania fizykalne i zlecane są odpowiednie badania.

KAŻDY PACJENT, BEZ WYJĄTKU MUSI ODBYĆ KONSULTACJE W GABINECIE LEKARSKI PRZED PLANOWANYM ZABIEGIEM!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a wstępną oceną drogą elektroniczną, zapoznaj się z poniższym tekstem.

W przypadku kiedy mieszkasz daleko lub chciał/a byś uzyskać opinię dotyczącą możliwości przeprowadzenia u Ciebie operacji, opisz swój problem najbardziej szczegółowo jak to jest możliwe, wykonaj zdjęcia wg. poniższego schematu i prześlij do Dr Pabiańczyka. Dzięki temu uzyskasz odpowiedź dotyczącą szczegółów przeprowadzenia operacji w Twoim konkretnym przypadku. Ocena na podstawie wysłanych zdjęć wraz z opisem nie daje gwarancji wykonania zabiegu. Jest tylko opinią dającą pewien pogląd na możliwość wykonania procedury. Zdjęcie z opisem można wysłać z poniższego formularza lub bezpośrednio na adres drpabianczyk@gmail.com


Zdjęcia twarzy powinno się wykonać jak na poniższym schemacie czyli widok od przodu z pół profilu przedniego oraz z profilu, zarówno dla prawej i lewej strony.


Zdjęcia tułowia powinny być wykonane z przodu, z pół profilu przedniego, z profilu dla prawej i lewej strony i ewentualnie z tyły. W przypadku kiedy jesteś zainteresowany/a korekcją np. pośladków warto dodatkowo wykonać zdjęcie w półprofilu tylnym.


Na przykład jeżeli jesteś zainteresowany/a wykonaniem korekcji nosa prześlij zdjęcia wykonane jak poniżej.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez dr Rafał Pabiańczyka moich danych osobowych zawartych w formularzu konsultacji online
w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konsultacji.

W związku z Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych, pragnę poinformować, że jako Rafał Pabiańczyk Pywatna praktyka lekarska, jestem administratorem Pani/Pana danych osobowych i przetwarzam je w sposób bezpieczny oraz zgodny z prawem, wyłącznie w celu przeprowadzania konsultacji z zakresu chirurgii plastycznej.
Rozporządzenie Ogólne w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w skrócie RODO, obowiązuje od 25 maja 2018 roku.
W związku z powyższym, zaktualizowano Politykę Prywatności, w tym zakres przysługujących Pani/Panu praw, obejmujących również prawo do usunięcia swoich danych osobowych lub cofnięcia wyrażonych zgód.